partneři


Truhlářství ARCO
Truhlářství ARCO

Firma Arco truhlářství s.r.o. Je naší sesterskou společností. Pod značkou ARCO působí na trhu od roku 2008, avšak využívá bohatých a dlouhodobých zkušeností v tomto oboru.

Arco se zabývá výrobou typového i atypového kancelářského nábytku, nábytku do dětských pokojů a koupelen, kuchyňských linek, prodejních a recepčních pultů, nábytku do státních zařízení, hotelů, restaurací, škol, apod.

Účelnost nábytku spočívá jak v možnostech výrobní technologie, kvalitních materiálech, které splňují přísné normy zdravotní nezávadnosti, mechanické i chemické odolnosti, kvalitním nábytkovém kování renomovaných značek, tak i ve variabilitě sestav jednotlivých modulových řad. Použité materiály zároveň zaručují jednoduchou údržbu a dlouhou životnost tohoto nábytku, přičemž design jde s účelností ruku v ruce. Různorodostí tvarů a kombinací dezénů materiálů vycházíme vstříc zákazníkovi při spoluvytváření interiéru dle jeho přání a možností. Zárukou plné spokojenosti zákazníků je i schopnost přizpůsobení jednotlivých modulů prostorám, do kterých je nábytek navržen, neboť výroba atypických modulů je s technologií, kterou využíváme samozřejmě dostupná.

mapei-logo

Firma MAPEI byla založena v roce 1937 v Miláně a dnes představuje největšího výrobce lepidel pro stavební průmysl na celém světě a jednoho z největších výrobců chemických výrobků pro stavebnictví

Výrobky MAPEI, lepidla a chemické výrobky pro stavebnictví se podílejí na kvalitě života, mění a zlepšují vzhled, pohodlí a bezpečnost prostředí, ve kterém žijeme. Výrobky MAPEI proto nacházíme všude v našich domovech, pod podlahami, v betonu pilířů, na povrchu historických staveb. Často pomáhají aniž by byly vidět, jsou však nedílnou součástí konstrukčních prvků, které zajišťují vzájemnou a účinnou soudržnost. Kromě pevnosti s stability nabízejí širokou škálu vlastností a barev a představují pomoc a podněty pro architekty a projektanty při realizaci stále pěknějších, zdravotně nezávadných a bezpečnějších staveb.

uzin-logo

Firma UZIN svým mottem Intelligent Resources (něm. Die intelligente Kraft), které můžeme do češtiny přeložit jako „Inteligentní síla“, vyjadřuje svoji kompetenci v dokonalé analýze vývoje trendů a potřeb a způsobilost na ně příslušným způsobem reagovat. Přitom se mezi jiným podílí výraznou měrou na společenském směřování způsobu moderního bydlení a utváření charakteru pracovišť.

Samozřejmou poptávkou současnosti je stále rychlejší a čistě prováděná pokládka podlahy či její renovace – a to se netýká jenom domácností, ale všech oblastí společenského a veřejného života. Hotely, kanceláře, obchody, výrobní prostory apod. mají logický zájem na co nejmenším omezení provozu při rekonstrukci svých provozů. Zde okřídlené rčení, že „čas jsou peníze“, má svůj opodstatněný význam.

Jedním z dalších důležitých aspektů je stále rostoucí všeobecná mobilita, která mimo jiné přináší zvyšující se nároky na častější změnu nájemních prostor. Představy nových nájemníků, měnící se předmět činnosti a účel vedou častou k rozsáhlým změnám v dispozicích těchto prostor včetně renovace podlah. Flexibilní schopnost provedení dokonalé renovace podlah podle přání zákazníka a jemu „na míru“ je způsob naplňování životního stylu.

UZIN se všem těmto požadavkům a výzvám staví čelem a nabízí moderní způsoby řešení. UZIN nabízí např. rychlá a nekomplikovaná systémová řešení pro pokládku a rekonstrukce podlah. Program zahrnuje vedle léty prověřenými a osvědčenými výrobky nové technologie. UZIN je v oboru pokládky podlah prvním systémovým poskytovatelem plného sortimentu podlahových lepidel, které nejenom prodává, ale sám vyvíjí a vyrábí.

boma-logo

Boma parket je naším hlavním dodavatelem laků a lepidel pro pokládku dřevěných podlah


Název projektu: Přestavba podkroví na školicí centrum firmy Altryss
Číslo projektu: CZ.01.2.07/0.0/0.0/16_048/0007814
Podporováno z evropských fondů pro regionální rozvoj